Wisiorek serce na prezent dla ukochanej

Wisiorek serce na prezent dla ukochanej

W życiu każdej pary przychodzi taki moment, że mężczyzna musi coś podarować swojej ukochanej. Pomysłów na prezent w takiej sytuacji jest naprawdę wiele. Panowie kupują kwiaty, perfumy, seksowną bieliznę. Jeżeli jednak chce się być pewnym, że prezent nie okaże się wpadką, najlepiej postawić na biżuterię. Idealnie sprawdza się wisiorek w kształcie serca, który spodoba się każdej kobiecie.

Biżuteria spersonalizowana – naszyjnik z imieniem

Biżuteria spersonalizowana – naszyjnik z imieniem

Od pewnego czasu wielkim zainteresowaniem cieszy się biżuteria określana jako spersonalizowana, czyli w widoczny sposób przypisana konkretnej osobie.

Ponieważ imię, jakie nosimy, jest najbardziej znaczącą cechą określającą nas w kontaktach z innymi ludźmi, stąd popularność indywidualnych naszyjników z imieniem, które pełnią dwojakie funkcje. Po pierwsze, są atrakcyjną ozdobą stroju, po drugie, w dyskretny, a zarazem jednoznaczny sposób podkreślają naszą odrębność i podmiotowość.

Najmodniejsze naszyjniki

Najmodniejsze naszyjniki

Moda zmienia się w bardzo szybkim tempie. I to nie tylko ta odnosząca się do strojów, lecz również do różnorakich dodatków, które stanowią dopełnienie ubrań i decydują o stylu jakiejś osoby. W niniejszym artykule skupimy się na biżuterii, a konkretnie na naszyjnikach. Jakie są najmodniejsze w ostatnim czasie?